Shrnutí 36. týden – Vivo X70, chytré brýle a satelitní komunikace!

Jak je na naší skromné webové stránce zvykem, vítám vás u dalšího shrnutí. Tentokrát to bude 36. týden, ten nám připravil hojnou nadílku nových zařízení ale i pár spekulací. Nebudu nudit dlouhými úvody, jedem na to!

Leaky a Spekulace

Tento týden byl na leaky dosti chudý, začněme tedy asi podporou satelitní komunikace také u telefonů Huawei, ne pouze Apple. Leaky také nasvědčují že modem pro tuto komunikaci má mít v sobě přímo Qualcomm X60, takže by funkci mohly podporovat všechny vlajky se Snapdragonem 888.

Dále Oppo, to údajně chystá vlajkovou loď s fotoaparáty KODAK. Údajně se má jednat o novou edici Oppo Find X3 Pro, nikoli o Find X4. Mělo by jít o edici s retro designem a koženými zády.

Novinky

Těch máme tento týden opravdu požehnaně. Začněme dvojicí herních smartphonů Nubia Red Magic 6S a 6S Pro. Ty nabízí Snapdragon 888+, 165 Hz AMOLED displeje nebo  5000 mAh baterie s 60W nabíjením, to vše v sexy těle. Specifikace zde.

Nubia Red Magis 6s
Zdroj : ZTE

Dále Realme, to nám konečně ukázalo svůj tablet Realme Pad který cílí na nízkou cenu s MediaTekem Helio G80, více zde. Poté se ukázaly dva smartphony, Realme 8i, střední třída s plynulým displejem a dobrými fotoaparáty. Posledním je Realme 8s, vcelku povedená střední třída s Dimensity 810.

Realme Pad
Zdroj : GSM Arena

Zlatým hřebem týdne jsou vlajky řady X70 od Vivo. Vzhledem k tomu že jsou specifikace dosti rozdílné, začneme X70 Pro+. Ten nabízí 120 Hz LTPO AMOLED displej, Snapdragon 888+ či soustavu úchvatných fotoaparátů ve spolupráci se ZEISS. Dále X70 Pro nabízí Exynos 1080, 120 Hz displej a hlavní 50 MPx snímač se dvěma teleobjektivy. Nakonec základní X70, ten má zase Dimensity 1200, LTPO 120 Hz AMOLED či slušnou trojici foťáků.

Vivo X70
Zdroj : Vivo

Důležité je také zmínit druhou generaci bezdrátového nabíjení vzduchem od Motoroly, to nově zvládá nabíjet až 4 zařízení na vzdálenost 3 metrů rychlostí 5W. Dokáže také ochránit vaše zdraví a odvrátit škodlivé paprsky od vašeho těla. Více zde.

Rychlovky

Nakonec něco z rychlovek, asi začnu chytrými brýlemi od Ray-Banu ve spolupráci s Facebookem. Ty dokážou fotit a natáčet, přehrávat písničky či přes ně volat. Zajímavý flex za asi 6500 Kč.

Poté bych zmínil nové ohebné sklo od LG které lze ohýbat na různé strany a to dokonce vícekrát po sobě. Výhhodou také je že nezanechává žádnou rýhu v displeji. Pokud se chcete dozvědět více tak zde.

LG Fold glass
Zdroj: GSM Arena

Rychlovky tento týden zakončím teaserem na příští týden, Apple nám chce v Úterý (14.9) představit nové iPhony 13 a nové Apple Watch! Těšíte se? Já už se nemůžu dočkat až se upíšeme :D!

No a to máme pro tento týden 36. týden vše! Vidíme se zase za týden s mojí kolegyní. Pokud si chcete ještě počíst a já věřím že ano, tak nabízím můj článeček  na bezdrátové nabíjení. A nebojte, recenze již bedlivě připravuji!

Zalíbil se ti příspěvek? Sdílej ho!
David Švrček
David Švrček

Technologiím se věnuji už nějaký ten pátek, nejvíce se hrabu v androidových smartphonech, poradím si však i s windowsy. Ve volném čase se věnuji focení, natáčení a střihu videí na svůj YouTube kanál. Řídím se heslem "imagine mít v telefonu android" :)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..