MarketSpace - FAQ

FAQ

Vítejte v sekci FAQ spadající pod MarketSpace.cz

V této sekci Vám odpovíme na nejčastější dotazy spojené s inzercí na MarketSpace.cz a další často kladené otázky v souvislosti s MarketSpace.cz

FAQ pro inzerenty

Toto vyber pokud chceš vidět časté dotazy pro prodávající/inzerenty

FAQ pro nakupující

Toto vyber pokud chceš vidět časté dotazy pro kupující/zákazníky

Vlastní dotaz

Toto vyber pokud máš nějaký dotaz který si nenašel v FAQ níže.

Časté dotazy pro inzerenty

Postup je celkem jednoduchý. Půjdete na naší Facebook skupinu MarketSpace.cz a zde vyplníte formulář pro přidání inzerce. My následně během pár dnů zveřejníme inzerát na našem Instagramu a je to! Více informací a konkrétní postup najdete zde.

Nikoliv. Služba je zdarma. Můžete tedy v klidu nahrát inzerát bez jakýchkoliv poplatků.

Žádné provize si nebereme. Pokud tedy vložíte inzerát s cenou 500kč, dostanete plných 500kč. Naše stránka pouze inzeráty zveřejňuje.

Minimální věk je zde 13 let, tedy věková hranice kterou potřebujete k přihlášení na Instagram a Facebook. Pokud je vám však méně než 18, můžeme ke zveřejnění inzerátu či potvrzení nákupu požadovat souhlas rodiče. Pokud je vám méně jak 13 let, nelze provést žádnou inzerci nebo nakupovat.

Toto není věc kterou v rámci MarketSpace zajišťujeme. My vás (Inzerenty) spojíme se zákazníky a následně veškeré detaily dořešíte společně. Tj. i dopravu ke kupujícímu

Ano. Naše stránka pomáhá inzerentům a kupujícím s elektronickými produkty či příslušenstvím k nim. Tj. pokud máte zájem inzerovat např. knihu, tak to bohužel nelze.

Toto opět není věc kterou v rámci MarketSpace.cz hlídáme. Je čistě na vás aby jste se s kupujícím na všem domluvili. Pokud vše nevyjde podle vašich představ a ukáže se, že například kupující/inzerent je podvodník, bude zapsán na blacklist a nebude mít již možnost kupovat/inzerovat na MarketSpace.

MarketSpace.cz Vás pouze spojí s kupujícím. My tím pádem neneseme žádnou zodpovědnost za případnou škodu.

Časté dotazy pro nakupující

Toto je na konkrétní domluvě s inzerentem. My pouze zveřejňujeme inzeráty a hledáme vhodné kupce

Ano, tato možnost zde je. Je však možná pouze v případě, že je inzerent ochoten čekat a nepotřebuje věc prodat nyní. Doba rezervace záleží na dohodě s inzerentem, v rámci MarketSpace.cz ale inzerát může zůstat zveřejněný na Instagramu pouze 3 měsíce a poté ji lze prodloužit pouze tehdy, pokud o to inzerent výslovně stojí.

Aktivní inzerce jsou veškeré zveřejněné inzeráty, které na Instagramu najdete. Pokud bude inzerát neaktivní, pozastaven, v rezervaci nebo v jiné podobné situaci, bude tak výslovně řečeno v prvním řádku popisu příspěvku. Pokud bude inzerát dlouhou dobu bez aktivity nebo již bude neplatný, bude tak uvedeno v příspěvku, či bude inzerát archivován.

Ano, tuto možnost v rámci MarketSpace.cz nabízíme. Učiníte tak jako při vkládání inzerátu. Půjdete na Facebook skupinu MarketSpace → Zde vyberete tlačítko "Prodat" a na začátek názvu inzerátu napíšete slovní frázi "Koupím, poptávám, sháním, ...) A je to! My už jen poptávku vytvoříme na náš instagram a taktéž ji uvidí všichni členi skupiny.

Pokud nemáte Facebook nebo Instagram a přesto chcete využít našich služeb, kontaktujte nás na emailu market@geekspace.cz

Ano. V tomto případě nám dáte vědět jakoukoliv metodou že nákup věci prostřednictvím inzerátu neproběhl a inzerát zůstane aktivním.

Toto je na individuální domluvě s inzerentem. Je čistě na něm zda upřednostní vás či jiného kupujícího.

MarketSpace.cz Vás pouze spojí s inzerentem. My tím pádem neneseme žádnou zodpovědnost za případnou škodu. Můžete však inzerenta nahlásit a my mu znemožníme vytváření dalších inzerátů.