Nový systém inzercí – MarketSpace.cz

Inzerce MarketSpace.cz čeká největší změna od jejího vzniku. Nově se již inzeráty nebudou schvalovat a přijímat starým způsobem. Proces přidávání inzerátů jsme zjednodušili a zpřehlednili. Jak nyní přidat inzerát, aby se objevil na MarketSpace.cz Instagramu? Pojďme na to!

Starý způsob se mění

Doteď jste inzerce na MarketSpace.cz přidávali poměrně komplikovaným procesem. Do nynějška se posílaly veškeré informace o inzerci přímo nám do chatu na Instagram Direct. Kroků bylo celkem dost, nikdo pořádně nevěděl pravidla zveřejnění a proto se ani moc inzerátů na našem Instagramu neobjevilo. Novým způsobem inzerci přidáte jednoduše a stačit Vám k tomu bude jediný odkaz. Pojďme tedy na postup.

Facebook skupina pro inzerce

Nově stačí přidat inzerát na zbrusu novou Facebook skupinu a zbytek záležitostí s umístěním na Instagram už dořešíme sami. Facebook skupina Vás provede veškerými kroky, do předpřipravených kolonek vyplníte potřebné informace o inzerci a je to! My už si jen všechny údaje dáme dohromady a inzerát dostaneme k nám na Instagram. V případě že nám nějaké informace budou chybět se s Vámi spojíme a pokud se nám nějaký zájemce přes Instagram ozve, zajistíme spojení zákazníka s Vámi. Do Instagramových příspěvků umístíme Vaše kontaktní údaje jen pokud budeme mít Váš písemný souhlas. Na Faceebooku je bazarová skupina soukromá, takže zde uvidí Vaše údaje jen a pouze členové skupiny

Formulář inzerce
Formulář pro vkládání inzerátů na Facebooku

Facebook skupinu najdete zde: https://www.facebook.com/groups/marketspace.cz

Krok poslední

Posledním krokem už je jen a pouze výběr elektroniky k inzerci. Náš systém je jednoduchý a na vaše soukromé údaje dáváme pozor! Tak neváhejte a pojďte společně s námi dostat vaše nepotřebné příslušenství a elektroniku k někomu, kdo ji využije více!

Brzy spustíme i přehledný FAQ s častými dotazy ohledně inzerce a používání slevových kódů v rámci MarketSpace.cz. Dejte nám vědět do komentáře jak se Vám nový způsob vkládání inzerátů líbí a zda ho třeba plánujete využít!

Ostatní zůstává

Nic dalšího se s inzercemi nemění. Plusy zůstávají a mínusy jsme změnili. Nadále tedy zůstává pravidlo, že inzerce se týkají pouze elektroniky, za špatného inzerenta nebo nakupujícího neručíme a zároveň neinkasujeme žádné poplatky za zprostředkování, vše je tedy zdarma.

Budeme taktéž rádi za jakéhokoliv nápady ať už na MarketSpace.cz, tak i v rámci celého našeho projektu. Předložit nám je můžete na emailu info@geekspace.cz nebo na stránce geekspace.cz/technicke-problemy/.

 

Pravidla inzerce
Pravidla pro vkládání inzerátů na Facebooku

Veškeré sociální sítě najdete zde a kontakt na náš tým najdete zde. Těšíme se na Vás na Facebooku a na Instagramu!

Zalíbil se ti příspěvek? Sdílej ho!
Ivo Rolčík
Ivo Rolčík

Jsem administrátorem a šéfredaktorem Twitter účtu GeekSpace.cz. Taktéž se starám o web, zajišťuji technickou podporu v oblasti videa, produktů firem Samsung a Apple a PC hardwaru. S Davidem Švrčkem řeším taktéž grafiku GeekSpace.cz a dlouhodobě se věnuji střihu a natáčení videí na kanál Fly Masters

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..