FutureSpace.cz končí! Kam přesouváme obsah?

S lítostí vám musíme oznámit že po důkladném průzkumu a radě jsme dospěli k rozhodnutí s projektem FutureSpace skončit. Nebojte, o její obsah vás ale neobereme! Kam tedy obsah přesouváme? Proč jsme stránku zrušili? To si dnes objasníme.

Proč FutureSpace končí?

Zde je velmi jednoduchá odpověď. Obsah z tohoto odvětví na které se měl projekt specializovat není tak rozsáhlý, zkrátka není denně tolik novinek. Hledání tématu na příspěvky pro každodenní režim příspěvků nebylo snadné. Schopnost zajistit stálý režim vydávání příspěvků také nebyla lehká. Nechtěli jsme upřednostnit kvantitu stránek před jejich kvalitou. Moc lidí o příspěvky nejevilo zájem (jak vyplynulo ze statistik). Je tedy zbytečné pro ně tvořit samostatnou stránku. Oficiálně se instagram FutureSpace.cz smaže 26.11.

Kam se přesouvá obsah?

Byla by ale škoda vás o obsah připravit . Elektromobily, roboti.. tohle všechno jsou přece moderní technologie které by šlo hravě zařadit na náš hlavní portál. Proto tedy oficiálně obsah z FutureSpace přesouváme na GeekSpace. Připravili jsme pro vás nové návrhy příspěvků, tak aby šlo obsah krásně oddělit a byl stále jednoduchý a stručný. Vše co se týká technologií, telefonů, gadgetů apod.. bude tedy nadále v tyrkysových barvách. Elektromobilita a robotika ale v novém modrém duchu. O tvorbu příspěvků na toto téma se nadále postará náš kolega Tom Císařovský.

Doufáme tedy že fanoušky FutureSpace získáme na náš hlavní portál a obsah pro vás bude touto formou lepší. Aktuálně nás tedy najdete na GeekSpace.cz, GameSpace.cz a MarketSpace.cz. Na všech těchto portálech pro vás stále s radostí tvořím příspěvky které máte rádi. Děkujeme za přízeň! Vaše GeekSpace.cz

Zalíbil se ti příspěvek? Sdílej ho!
David Švrček
David Švrček

Technologiím se věnuji už nějaký ten pátek, nejvíce se hrabu v androidových smartphonech, poradím si však i s windowsy. Ve volném čase se věnuji focení, natáčení a střihu videí na svůj YouTube kanál. Řídím se heslem "imagine mít v telefonu android" :)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..