GeekSpace.cz - sekce pro firmy

Technologický portál GeekSpace.cz byl založen v roce 2019 se záměrem dostat k mladým lidem přehledně novinky ze světa technologií. Za tu dobu jsme si vybudovali slušnou základnu fanoušků hlavně mezi mladými lidmi. Pojďte se podívat níže proč právě s námi spolupracovat:

Tým se zaměřením

Náš tým je sestaven z nadšenců k technologiím. Jim se věnujeme již hezkých pár let a každý z našeho týmu má své určité záliby, kterým rozumí leckdy více než například experti v prodejnách elektroniky. V našem týmu máme redaktory, kteří mají velké zkušenosti s mobilními telefony, sluchátky, reproduktory, chytrými hodinkami ale i klávesnicemi a hromadou dalších věcí. V případě zájmu ze strany firmy bude váš produkt v rukou “experta”

Zaměřenost týmu
Složení sledujících

Fanouškovská základna mladých lidí

Naše fanouškovská základna je hlavně mezi mladými lidmi, kteří pravidelně sledují dění ve světě technologií. To je jedna z našich hlavních předností. My víme na které parametry se zaměřit při recenzi telefonu, co vyzdvihnout u sluchátek či které produkty právě u mladých lidí letí.

Dosahy sociálních sítí

Čísla v rámci našeho portálu každým dnem rostou. Na poli technologických stránek jsme teprve krátce. V případě zájmu spolupráce jsme schopni dodat další čísla. Momentálně vypadají čísla na našich hlavních platformách následovně:

0 +
Sledující na Instagramu
0 +
Denní dosah na Twitteru
0 +
Odběratelů na YouTube
0 +
Měsíční návštěvnost webu
Upřímnost recenzí

Upřímné recenze

Důležité je pro jakoukoliv spolupráci jeden hlavní bod. A tou je podmínka upřímné recenze. Pokud se nejedná vyloženě o reklamu, nepodporujeme “podplacené” recenze a jakékoliv jiné zmanipulované recenze. Pro nás recenze znamená upřímnost a vlastní zkušenosti. Neakceptujeme jakékoliv manipulování s obsahem recenze ze strany výrobce. Podporujeme naopak změny typu větší zaměření na určitou vlastnost.

S kým spolupracujeme?

Máte zájem o spolupráci?

Máte-li zájem o spolupráci, neváhejte se nám ozvat! Využít k tomu můžete business email nebo formulář v sekci kontakt

Kontaktní formulář

Lze vybrat více možností zároveň